دکتر قاسم فخرایی

متخصص چشم و فوق تخصص سگمان قدامی چشم و گلوکوم
سطح علمی : متخصص

 دکتر قاسم فخرایی در سال ۱۳۵۰ و در کاشان به دنیا آمد. در سال ۱۳۶۸ وارد رشته پزشکی شد و در سال ۱۳۷۶ از دانشگاه علوم پزشکی تهران و با معدل ممتاز فارغ التحصیل شد. دکتر قاسم فخرایی در سال ۱۳۷۶ از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان دانشجوی پزشکی برتر شناخته شد و از دست رییس جمهور وقت جایزه دریافت نمود.

در همان سال و با رتبه اول در رشته چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته و در بیمارستان چشم پزشکی فارابی دانشگاه علوم پزشکی تهران که به عنوان معتبرترین مرکز چشم پزشکی کشور شناخته می شود و نزد برجسته‌ترین اساتید چشم پزشکی کشور تحصیل خود را آغاز کرد. ایشان در سال ۱۳۸۰ و با رتبه ممتاز توانستند دوره دستیاری چشم پزشکی را به پایان برسانند و در بیمارستان فارابی به عنوان هیأت علمی تمام وقت مشغول به کار شدند.

دکتر قاسم فخرایی در سال‌های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶دوره فوق تخصصی گلوکوم را در بیمارستان فارابی گذراند و در همان سال (۲۰۰۷) توانست در رشته فوق تخصصی سگمان قدامی چشم و گلوکوم در مؤسسه چشم پزشکی ویلز کشور ایالات متحده آمریکا در ایالت پنسیلوانیا که به عنوان اولین و معتبرترین مرکز چشم پزشکی جهان شناخته می‌شود، پذیرفته شود.

دوران پربار تحصیل در بیمارستان ویلز و شاگردی اساتیدی همانند George Spaeth، تأثیری شگرف بر آموخته‌های علمی و عملی و نیز شخصیت و افکار و اندیشه‌های دکتر فخرایی نهاد. ایشان از این دوران به عنوان “بهترین دوران زندگی” خود یاد می‌کنند.آدرس مطب :

میدان ونک، ابتدای خیابان حقانی، نرسیده به گاندی جنوبی، پلاک 72، ساختمان فرهاد، طبقه پنجم، واحد 502


شماره تلفن :

88874980 الی 4   تعیین نوبت : 09371050462 - 09371050482

روزها و ساعات کاری مطب :

روزهای زوج 16 الی 21


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا