دکتر مرتضی عطری

متخصص جراحی عمومی
سطح علمی : متخصص

دکتر مرتضی عطری تحصیلات ابتدایی را در دبستان دقیقی و دوره متوسطه را در دبیرستان فیروز بهرام گذرانده است، در آزمایش کنکور در رشته دندانپزشکی دانشگاه تهران و پزشکی دانشگاه اصفهان پذیرفته شدند.

دکتر مرتضی عطری پزشکی دانشگاه اصفهان را انتخاب و دوران رزیدنتی را در رشته جراحی انسیتو سرطان دانشگاه تهران به پایان رساند، سپس به مدت دو سال و پس از اخذ جراحی عمومی در بخش جراحی انسیتو سرطان خدمت کردند.

ایشان سربازی را در سپاه بهداشت استان کردستان به پایان رساندند و در بازگشت با سمت استادیار جراحی در دانشگاه تهران جهت خدمت در انسیتو سرطان استخدام شدند، بعد از یک سال کار در مسابقه بورسیه رشته جراحی سرطان کشور ژاپن مقام اول کسب کرده و در مرکز ملی سرطان توکیو موفق به گذراندن دوران فلوشیپ جراحی سرطان شدند.

دکتر مرتضی عطری عازم آمریکا شده و مدتی در نیویورک و در بیمارستان مموریال آموزش دیدند، سپس به ایران بازگشتند و در آموزش و تحقیق انسیتو سرطان ادامه فعالیت دادند، ایشان در سال 1362 به سمت ریاست بخش جراحی انسیتو سرطان منسوب شدند.

همزمان مدت دو سال ریاست انسیتو سرطان را عهده‌دار بودند و در طول خدمت نیز دو جلد کتاب و ده‌ها مقاله به زبان انگلیسی و فارسی چاپ کردند که در سایت‌های معتبر و مجلات جهانی انتشاریافته است.

در حال حاضر بعد از بازنشستگی از دانشگاه در مطب شخصی و بیمارستان دی و بهمن مشغول خدمت به هم میهنان هستند.آدرس مطب :

خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، ساختمان پزشکان شماره 4، طبقه اول، واحد 3


شماره تلفن :

88881985 - 88787562

روزها و ساعات کاری مطب :

روزهای زوج 16 الی 21


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا