دکتر مصطفی مهدوی نیا

متخصص بیماری‌های پوست (درماتولوژی)
سطح علمی : متخصص

خدمات ویژه مصطفی مهدوی نیا:

  • برای برجسته سازی لب‌ها، گونه و چانه به جای جراحی و استفاده از پروتز‌های مصنوعی که عوارض بسیاری به همراه دارند، از روش تزریق ژل و چربی استفاده می‌شود.
  • زیبایی بینی همچنین با استفاده از تزریق ژل و بدون استفاده از تیغ جراحی با کمترین هزینه، بدون درد و صرف مدت زمان بهبودی طولانی، در یک جلسه انجام می‌شود و نتایج چشم گیری به همراه دارد.
  • همانطور که اشاره شد با استفاده از روش ابداع شده توسط دکتر مهدوی نیا، کاشت مو در این کلینیک به روش ترکیبی انجام می‌شود. در این روش بیشترین تعداد مو در یک جلسه پیوند زده می‌شود، نتایج پیوند قطعی هستند و ظاهر نهایی موها کاملا طبیعی است و جای زخم و بخیه بر روی سر بیماران مشاهده نخواهد شد.
  • در این کلینیک جای جوش و زخم در صورت به طور کامل و قطعی درمان می‌شود. با استفاده از ترکیبی از روش‌های سابسیژن، پیلینگ شیمیایی و لیزر صورت، جای جوش و زخم به طور کامل و برای همیشه درمان می‌شود. بسیاری از بیمارانی که پس از به کارگیری روش‌های متعدد نتوانسته بودند جای جوش و زخم را در صورت خود از بین ببرند با استفاده از این روش در کلینیک مهدوی نیا به نتایج موفقیت آمیزی دست یافته اند.


آدرس مطب :

سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، خیابان مجد، پلاک ۱۰، واحد ۹، طبقه سوم


شماره تلفن :

22382611   تعیین نوبت : 09301123232

روزها و ساعات کاری مطب :

همه روزه سه‌شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها ساعت 18:30 الی 20


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا